Marzenia się spełniają

środa, 25 maja 2016

Na początku 2015 r postanowiłam, że spełnię jedno ze swoich marzeń. Ustaliłam datę, miejsce lecz było to jak dla mnie studentki dość kosztowne. Zaczęłam z każdej miesięcznej pensji odkładać tak aby zapłacić całość na początku czerwca. 
Było to dla mnie dość trudne, ponieważ utrzymuję się sama I opłacam studia.. Tym marzeniem jest - SKOK ZE SPADOCHRONEM! Wiem szalona jestem, ale jak coś postanowię to staram się ze wszystkich sił to spełnić. 
Udało się! Kasę uzbierałam. Mój facet z racje tego, że on również o tym marzył, pojechał i skoczył ze mną, z tego samego samolotu. 
Niestety zanim tam dotarliśmy, mieliśmy dużo przygód w trasie, Jechaliśmy z Gdynii do Słupska. Po drodze zepsuł się nam samochód. Próbowaliśmy wszystkiego aby umówiony skok się odbył. Podjechali po nas właściciele ośrodka, do którego jechaliśmy skakać. 
Podpisaliśmy umowę, szkolenie z instruktorem i CZAS DO SAMOLOTU! 

Oto kilka zdjęć :)To piosenka, która leci w tle mojego filmu ze skoku ;)Pytanie czy zrobiłabym to jeszcze raz? Tak, to zdarzenie będę pamiętać do końca mojego życia i nigdy nie będę żałować. Chce skoczyć jeszcze raz i na pewno to zrobię, Jeżeli nie boicie się wysokości i tej świadomości, że musicie wyskoczyć z samolotu i latać to zrób to.
Pamiętaj, że trzeba wierzyć w swoje marzenia i je spełniać. Jeżeli nie my to kto? Wiem, że często przeszkodą są pieniądze ale dla chcącego nie ma nic trudnego. Nawet np 50 zł odłożyć miesięcznie to za rok i twoje marzenie się spełni ;)


Moje następne marzenie spełniam w tym roku na początku lipca ;) Podzielę się tym z wami.


Trzymam za was kciuki! Buziaki - Angelika ;)  

5 komentarzy:

 1. Mam identyczne marzenie!:) myślę, że za rok je zrealizuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To świetne przeżycie!;) Polecam z całego serca. Pozdrawiam

   Usuń
 2. Ja także marzę o takim skoku jak i skoku na bungee! Ale dla mnie spełnienie marzeń to nagroda za dobrze wykonaną pracę więc jak dobrze pójdzie i schudnę do następnych wakacji, to pierwsze co zrobię, to skok ze spadochronem!
  Pozdrawiam
  mejbell.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. To musiało być świetne uczucie, lecieć nad miastem :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life