RECENZJA KREMU ODŻYWCZEGO Z OLEJKIEM ARGANOWYM FARMONA HERBAL CARE


Od miesiąca miałam okazję przetestować Krem Odżywczy z Olejkiem Arganowym marki Farmona Herbal Care. Jesteście ciekawi czy korzystnie działa na moją skórę? Jaka cena produktu?  Odpowiedz znajdziecie poniżej ;)


Jak działa na skórze? Krem sprawdził się rewelacyjnie. Jest przeznaczony dla skóry suchej lub bardzo suchej. Niweluje wszelkie niedoskonałości. Dzięki niemu nie mam już czerwonych przebarwień na twarzy. Zazwyczaj krem stosuję rano przed nałożeniem makijażu, ale z racji tego że to krem na dzień i na noc, można używać go również gdy idziemy spać ;)
Jaki kosz? Kupiłam go za ok 20zł za 50ml. Uważam, że koszt kremu jest bardzo mały, posiada odżywczy olejek arganowy, który świetnie działa na moją skórę.
Czy kupiłabym go jeszcze raz? Tak, z pewnością. Łatwo się nakłada oraz szybko wchłania.Lubicie posty o recenzji kosmetyków? Coś jeszcze chcielibyście wiedzieć odnośnie kremu? Używaliście? Dajcie znać w komentarzu. Jeżeli podoba Ci się blog zostań ze mną na dłużej ;)Copyright © 2014 ASFASHION , Blogger