NIE WSTYDZĘ SIĘ BYĆ KOBIETĄ #1 - MAMA

wtorek, 9 maja 2017
Nie wstydzę się być kobietą to projekt, w którym będzie seria 3 postów o kobiecie, w której drzemie ogromna siła. To wspaniała akcja, w której mam zaszczyt brać udział.Dziś przedstawię Wam kobietę, dzięki której zawdzięczam swoje życie. 

Nikt inny, tylko Ty Mamo, zagnieździłaś we mnie od dziecka swoją wartość oraz zrozumienie. Dzięki tym co razem przeszłyśmy. nauczyłyśmy się, żeby nigdy się nie poddawać, nawet jak wydaje nam się, że nie ma wyjścia z danej sytuacji, MAMY SIEBIE I ZAWSZE DAMY RADĘ. Zawsze jest jakieś wyjście, ten promyk nadziei. Mamy siebie i wzajemne wsparcie, które w życiu jest ogromnie ważne.
Jako malutkie dziecko, potrafiłam tęsknić nawet za Twoim zapachem, gdy Ty byłaś w pracy. Pamiętasz, jak powtarzałaś mi, że mogę przyjść do Ciebie z każdym problemem, z każdym smutkiem i z każdą radością? Ogromnie się cieszę, że do dnia dzisiejszego, mając 22lata i układając swoje życie, mogę przyjść i porozmawiać z Tobą na każdy temat. Jesteś moją Mamą, a zarazem moją przyjaciółką. Te wszystkie cudowne chwile z Tobą spędzone, mam teraz przed oczyma i nawet nie potrafię opisać jak bardzo jesteś ważna w moim życiu. Kocham Cię, Mamo.
To w Tobie, drzemie ogromna siła, za którą Cię podziwiam. Wiem, że pomimo tego, ile w życiu przeszłaś, masz ogromne serce i miłość do każdego człowieka. Dzięki Tobie i temu jak mnie wychowałaś jestem tą osobą, która dostrzega dobro, miłość i drugiego człowieka. Mam nadzieję, że będę potrafiła wychować swoje dzieci z ogromną cierpliwością i troską, tak jak Ty to uczyniłaś. - DZIĘKUJĘ Ci Mamo za wszystko, dziękuję, że jesteś.

Nie wstydzę się być kobietą, dzięki mamie, z której mogę brać przykład i czerpać cenne rady. My kobiety powinniśmy, chodzić dumne mając u boku tak wspaniałe kobiety jakimi są nasze mamy. Poświęciły dla nas całe życie, kochając nas bezgranicznie. Pokażmy im jak cenne są w naszym życiu.
16 komentarzy:

 1. Wartością bezcenną jest mieć mamę, z którą zawsze możesz o wszystkim porozmawiać, jest dla Ciebie nie tylko rodzicem, ale i przyjaciółką.
  Ja również posiadam to szczęście. Niestety, są matki, które źle traktują swoje dzieci. Nie wspierają ich tylko demotywują. Zamiast chwalić, wciąż wymagają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba umieć również to docenić, że ma się taką mamę. ;)

   Usuń
 2. Wyglądacie jak siostry! Fantastyczne zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny post, wspaniale jest mieć mamę która zawsze wysłucha i nam pomoże w każdej potrzebie <3
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne jesteście obie :) i post też wspaniały, bo płynący prosto z serca. Mama na pewno jest z Ciebie dumna! ;) :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdy zobaczyłam foto, myślałam że jakieś koleżanki, a tu proszę , super!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie jest mieć tak młodo wyglądającą mamę, a przy tym krejzolkę :) wiem z autopsji. tam wyżej gdzieś napisałaś, że trzeba docenić, że ma się taką mamę - masz rację!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak miło <3 warto jest umieć doceniać to, co się ma :)

   Usuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life