NIE WSTYDZĘ SIĘ BYĆ KOBIETĄ #1 - MAMA
Nie wstydzę się być kobietą to projekt, w którym będzie seria 3 postów o kobiecie, w której drzemie ogromna siła. To wspaniała akcja, w której mam zaszczyt brać udział.Dziś przedstawię Wam kobietę, dzięki której zawdzięczam swoje życie. 

Nikt inny, tylko Ty Mamo, zagnieździłaś we mnie od dziecka swoją wartość oraz zrozumienie. Dzięki tym co razem przeszłyśmy. nauczyłyśmy się, żeby nigdy się nie poddawać, nawet jak wydaje nam się, że nie ma wyjścia z danej sytuacji, MAMY SIEBIE I ZAWSZE DAMY RADĘ. Zawsze jest jakieś wyjście, ten promyk nadziei. Mamy siebie i wzajemne wsparcie, które w życiu jest ogromnie ważne.
Jako malutkie dziecko, potrafiłam tęsknić nawet za Twoim zapachem, gdy Ty byłaś w pracy. Pamiętasz, jak powtarzałaś mi, że mogę przyjść do Ciebie z każdym problemem, z każdym smutkiem i z każdą radością? Ogromnie się cieszę, że do dnia dzisiejszego, mając 22lata i układając swoje życie, mogę przyjść i porozmawiać z Tobą na każdy temat. Jesteś moją Mamą, a zarazem moją przyjaciółką. Te wszystkie cudowne chwile z Tobą spędzone, mam teraz przed oczyma i nawet nie potrafię opisać jak bardzo jesteś ważna w moim życiu. Kocham Cię, Mamo.
To w Tobie, drzemie ogromna siła, za którą Cię podziwiam. Wiem, że pomimo tego, ile w życiu przeszłaś, masz ogromne serce i miłość do każdego człowieka. Dzięki Tobie i temu jak mnie wychowałaś jestem tą osobą, która dostrzega dobro, miłość i drugiego człowieka. Mam nadzieję, że będę potrafiła wychować swoje dzieci z ogromną cierpliwością i troską, tak jak Ty to uczyniłaś. - DZIĘKUJĘ Ci Mamo za wszystko, dziękuję, że jesteś.

Nie wstydzę się być kobietą, dzięki mamie, z której mogę brać przykład i czerpać cenne rady. My kobiety powinniśmy, chodzić dumne mając u boku tak wspaniałe kobiety jakimi są nasze mamy. Poświęciły dla nas całe życie, kochając nas bezgranicznie. Pokażmy im jak cenne są w naszym życiu.
Copyright © 2014 ASFASHION , Blogger