RED & BLACK | ACCEPTANCE

środa, 7 czerwca 2017Akceptujesz siebie? Patrzysz w lustro i co myślisz?

Akceptacja siebie jest dla nas bardzo znacząca w różnych sprawach. Nie tylko dotycząca aspektu wyglądu. To czy lubimy siebie ma ogromne znaczenie na nasze życie, pewność siebie i wybór naszych decyzji. Niska samoocena bierze się z różnych powodów - najczęściej gdy jesteśmy nastolatkami. Walka z samym sobą do niczego nie prowadzi. 


Każdy z nas jest inny. Każdy lubi co innego i podoba się co innego. Nie krytykujmy nikogo tylko dlatego, że według nas wygląda źle lub jest niemądry. 
To MY mamy się czuć dobrze z własnym ja. Pamiętaj, że jeżeli nie będziesz czuć się dobrze np w aspekcie swojego wyglądu, to niby kto to zrobi? Kto ma Ciebie dobrze odbierać skoro jesteś przygaszona, niepewna siebie, a na każde dobre słowo na Twój temat odbierasz jako żart.


Wszyscy mamy wady i zalety. Nikt nie jest idealny. WARTO KOCHAĆ SIEBIE I SWOJE CIAŁO. Aż sobie zazdroszczę, że jestem taka, a nie inna. Akceptuję siebie w stu procentach i wiem, że Ty też potrafisz! :) 
 Nie próbuj być nikim innym, bądź sobą! Każdy z nas jest wyjątkowy i to jest piękne.bluzka H&M / spodnie H&M / kurtka jeansowa H&M / espadryle BUTIK
0

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life