LUMENE COSMETICS

poniedziałek, 2 października 2017


Kosmetyki Lumene to piękno zrodzone z arktycznego światła. Marka pochodząca z Finlandii. Lumene to idealne połączenie bogatych w antyoksydanty ekstraktów z rzadkich odmian roślin z arktyczną wodą źródlaną. Posiadają aż do 97% składników pochodzenia naturalnego. 

Lumene Deep Clean 
Maska oczyszczająco-detoksykująca
Usuwa zanieczyszczenia że skóry oraz złuszcza naskórek. Pozostawia skórę gładką, świeżą i naturalnie promienną. Polecam wypróbować maskę. Działa rewelacyjnie.Lumene Intense Hydration 24H Moisturizer
 Nawadniający krem do każdego typu cery
Podnosi poziom nawilżenia skóry. Cera staje się promienna i zdrowo wyglądająca. Rewelacyjny! Po dłuższym stosowaniu tego kremu widać znaczną różnicę w kondycji skóry. Nawilżenie ogromne :)Overnight Bright Vitamin C Sleeping Cream
Krem z vit. C na noc
Rozświetla, odżywia, wspomaga odnowę komórkową i naturalne funkcje ochronne skóry. Twarz gładka jak pupcia niemowlęcia. Ogromne zaskoczenie i ukłon dla marki Lumene.


Z czystym sumieniem polecam Wam markę Lumene. Kondycja skóry po regularnym stosowaniu jest rewelacyjna. Znacie markę Lumene? Stosowałyście? Dajcie znać :)

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life