NAIL SHOW MISTERO MILANO X MAJA SABLEWSKA

wtorek, 2 stycznia 2018


Nail show Mistero Milano to świetny event, który odbył się 10 grudnia w Hotel Almond Gdańsk. 
Miałam okazję poznać najnowsze trendy jesiennego naildesignu oraz usłyszeć na żywo porady stylistów i z bliska przyjrzeć się marce Mistero Milano.
Interesujący wykład z chemii produktów UV czyli "Hybryda bez tajemnic". Panie reprezentujące markę Mistero Milano dogłębnie poszerzyły wiedzę słuchaczy oraz rozwiały wszelkie wątpliwości czy nurtujące pytania.
Wspaniała kobieta Maja Sablewska udzieliła wywiadu na temat wizji kobiety - relację możecie obejrzeć na moim fanpage Asfashion. 
Jedna z uczestniczek eventu miała okazję odbyć metamorfozę, którą przeprowadziła Maja. Oczywiście chętnych kobiet było mnóstwo niestety wybrać mogła tylko jedną. Adrian Świderski wykonał make up podczas metamorfozy. Makijaż był świetny i w dodatku wykonany przy uczestnikach. Każda z uczestniczek mogła zadawać pytania w trakcie pokazu make up, a Adrian na każde pytanie miał bardzo szczegółową i wyczerpującą odpowiedź :) 
 


 Metamorfoza, którą przeprowadziła Maja Sablewska była jednym słowem ŚWIETNA. Począwszy od tego, że wybrana uczestniczka odkryła siebie i potrafiła powiedzieć "Dlaczego chciałaby poddać się metamorfozie". Nie ukrywajmy - każda z Nas chciałaby spędzić tyle godzin pod okiem na prawdę świetnej profesjonalistki! :) Stylizacja, makijaż, fryzura oraz PAZNOKCIE były odpowiednio wystylizowane :) Na paznokciach wykonana została imitacja skóry. Efekt powalający!

Marka Mistero Milano świetnie reprezentowała swoje kosmetyki. Każda uczestniczka mogła obejrzeć każdy dostępny produkt podczas pokazu i zakupić kosmetyki z 30% rabatem. Oprócz tego wszystkie otrzymałyśmy pudełka Start up :) Kolejki do stoisk były tak długie, że zdecydowałam się poczekać i pójść na sam koniec. Wtedy było o wiele luźniej i na spokojnie mogłam zobaczyć każdy produkt oraz posłuchać porad ekspertów.
Oczywiście nie obyłoby się bez zdjęcia z Mają!:) Zamiana kilku zdań oraz otrzymanie dyplomu i autografu na plakacie z wizerunkiem Mai. Świetny event -  Świetna kobieta! Inspirujące.

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life