•PODSUMOWANIE INFLUENCER LIVE POZNAŃ•

poniedziałek, 3 czerwca 2019


Jak wiecie z mojego instastory, 11-12 maja byłam w Poznaniu na Influencer Live Poznań. To konferencja na której spotykają się influencerzy, blogerzy i youtuberzy. To dwa dni wszelkich prelekcji, warsztatów, spotkania z markami oraz after party. 🥂
Jeżeli chodzi o prelekcje to najbardziej wniosły w moje zycie i otworzyły oczy na niektóre sprawy blogowe prelekcje cudownych ludzi  @jasonhunt_life @michalgoreckipl oraz @radomskaa ❤
Spotkania z markami wyglądały dość nieciekawie.  Niestety w większości przypadków chodzi tylko o to aby zrobić zdjęcie z produktami danej marki, oczywiście dodać hashtag i wstawic to wszystko na Insta. Jeżeli to zrobisz może cos otrzymasz w zamian bądź możesz wziąć udział w konkursie. Jeżeli ktoś nie był chętny na tego typu zabawy (np ja 😁) to przedstawiciele stoisk już nie było Tobą zainteresowane w żaden sposób. Dość przykre. Zero zainteresowania.
After party 🍻 jeśli chodzi o muzykę było spoko (choć tu gusta są różne). Niestety #prosecco nalewał jeden Pan, a w kolejce stało się chyba z 20min. Było jeszcze whisky (tu kolejka mniejsza), a piwo skończyło się zanim zjawilysmy sie na imprezie. Dobrze, że była chociaż woda bez kolejki 😁 Wszelkie alko skończyło się przed 24 więc i tak czas było się zwijać do hotelu.
Czy polecam wybrać się na takie wydarzenie? Oczywiście, że tak. Bardzo wartościowa wiedza i motywacja z prelekcji jest tutaj najważniejsza- więc to był mój najważniejszy cel tej konferencji. Reszta to już mniej ważne kwestie.
Oto takie krótkie podsumowanie 👌 Jeżeli ktoś wytrwał do końca to gratuluję 🤣
Stylizacje z dwóch dni wydarzenia 💢Co sądzicie o takich wydarzeniach "ludzi internetu"? Byliście na #ilpoznan #ILP ?💢
Już niedługo jadę na See Bloggers w Łodzi. Czy chcielibyście również takie podsumowanie tego wydarzenia? Dajcie znać ♥️
Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life