MALTA | Co warto zobaczyć, porady i zdjęcia | Malta w 4 dni

poniedziałek, 27 stycznia 2020Malta to cudowne miejsce. Dotychczas najpiękniejsze miejsce na świecie w którym byłam. Wyjazd był w wrześniu i uważam ten okres za idealny. Pogoda jest świetna, było bardzo gorąco, a turystów nie było tyle co w sezonie. 

4dni na zobaczenie Malty to zdecydowanie za mało. Aby zobaczyć całą Maltę na spokojnie 8dni byłyby wystarczające. Wiem, że pojadę tam kolejny raz, nie tylko żeby zobaczyć miejsca, które nie udało nam się zwiedzić ale również po to aby kolejny raz zachwycać się jej urokami!

Malta jest dosyć dobrze skomunikowanych krajem, aczkolwiek warto wypożyczyć samochód żeby nie krążyć po całej wyspie autobusami. Zdecydowanie skróci Wam to czas na dojazdy. Pamiętajcie aby zarezerwować samochód i go wypożyczyć koniecznie musicie posiadać kartę kredytową, w innym wypadku nie zostanie Wam udostępniony ten rodzaj transportu. 

Nocleg jak zawsze rezerwowaliśmy na portalu booking.com. Tym razem również nie zostaliśmy rozczarowani. Apartament z dwoma basenami, w tym jeden na samej górze budynku, widok na morze, 1min od przepięknej piaszczystej plaży. Strzał w 10! Basen był czynny całą dobę mimo tego, że było już po sezonie. 

Uważam, że udało nam się zobaczyć najbardziej kluczowe i klimatyczne miejsca - aczkolwiek jestem ciekawa pozostałych!


Blue Lagoon Comino - miejsce, które skradło moje serce


Ramla Beach Gozo - urokliwy kontrast pomarańczowej plaży z błękitną wodą morzaBlue GrottoValletta
Blue Hole Gozo
Marsascala - miejscowość w której mieliśmy nocleg
2 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life