Lane perfumy Ambra - recenzja

wtorek, 4 maja 2021


 

Nie stać Cię na oryginalne i drogie perfumy? Marzysz o tym aby Twoje ulubione zapachy bez problemu zmieściły Ci się w małej torebce? 

Z pomocą przychodzą Lane perfumy Ambra.

Znacie tę firmę? Poniżej opisze wady oraz zalety powyższych perfum. Jakie wybrałam? Jak oceniam trwałość perfum? Jaka cena?

Zapraszam do lektury poniżej. Lane perfumy Ambra  to jak sama nazwa wskazuje to francuskie perfumy, które są nalewane do buteleczek o różnych pojemnościach - 35ml, 60ml oraz 108ml. Więc tutaj już duży plus, ponieważ możesz wybrać pojemność, której aktualnie potrzebujesz. 
Zapachy jakie możesz znaleźć są porównywalne do znanych już marek, a zatem możesz znaleźć odpowiedniki Twoich ulubionych perfum. 

Wada, którą można zauważyć to to, że na stronie są podane tylko nr danych perfum - żeby dowiedzieć się jaki to zapach oraz jaki odpowiednik należy wejść na dany perfum. Wybór na stronie jest bardzo duży i tracimy dużo czasu na odnalezienie swojego ulubionego zapachu. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla firmy byłaby mała ściąga dla klientów aby zaoszczędzić czas.

Bardzo dużą zaletą jest poręczność buteleczek. Idealnie zmieści się do małej torebki (35ml) gdy idziesz na ważne spotkanie lub imprezę i warto będzie się odświeżyć ulubionym zapachem. 
Większe pojemności sprawdzą się na wyjazd lub używanie w ciągu dnia w pracy czy w domu. Uważam, że warto zaopatrzyć się w różne pojemności dla wygody ich stosowania. 

Realizacja zamówienia przebiegła w ekspresowym tempie. Wiec jeżeli zamówisz przesyłkę 'na ostatnią chwilę' myślę ze dojdzie w ciągu 2 dni. 

Jakie wybrałam perfumy?⬇️⬇️⬇️
 

Numer 018 to odpowiednik Prada Candy 
Piękny kobiecy i zmysłowy zapach. Bardzo zbliżony do oryginalnego zapachu. Orientalna nuta zapachowa z połączeniem zapachu karmelu.  Trwałość zapachu na skórze to ok 2,5 h, na ubraniach 4h. Osobiście należę do osób, które dużo się perfumują, wie nie jest to dla mnie problemem 'psikać' się co kilka godzin.

168 to zapach  Lancome La Vie Est Belle. Słodki owocowo- kwiatowy zapach. Jak dla mnie idealny na co dzień. Trwałość bardzo zbliżona czasowo jak nr 018. 

058  Lady Million Paco Rabanne. Kwiatowo - drzewny zapach. Uważam, ze jeden z kultowych perfum. Bardzo dużo kobiet lubi i używa ten zapach. Jeżeli chodzi jakość zapachu to jest bardzo intensywny i podobny do oryginału.

Czy sięgnełabym ponownie po perfumy Ambra? Jaka jest ich cena?⬇️⬇️⬇️Ogromną zaletą jest niska i przystępna dla każdego cena. Koszt za najmniejszą pojemność to 35ml 14zł - czasami również można skorzystać z różnych rabatów lub promocji :) 
Uważam, że to świetna opcja dla osób które nie znają firmy i chciałyby przetestować zapachy. 
Czy ponownie sięgnełabym po perfumy Ambra
Tak, dużo jest zalet tych perfum, które opisałam powyżej. Trwałość 2,5/4h jest ok zwłaszcza, że jestem osobą, którą często się perfumuje. Na ważne wyjścia wolę poperfumować się oryginalnymi perfumami, Lane perfumy Ambra z pewnością pomogą utrwalić oryginalny zapach po paru godzinach.  Ja na co dzień używam tych perfum uważam że można w ten sposób zaoszczędzić pieniądze ale i również pięknie pachnieć. 


*publikacja reklamowa
0

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life